SoundCloud filter (7.x-2.2) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Insert
cy: Mewnosod

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Color
cy: Lliw
