SoundCloud filter (7.x-2.2) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
fa: لغو

en: URL
fa: نشانی

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Color
fa: رنگ

en: Show comments
fa: مشاهده دیدگاه‌ها

en: Autoplay
fa: پخش خودکار
