SoundCloud filter (7.x-2.2) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Insert
hr: Umetni

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Color
hr: Boja
