SoundCloud filter (7.x-2.2) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Color
ja: 色

en: Default width
ja: デフォルトの横幅

en: Show comments
ja: コメントを表示

en: Autoplay
ja: 自動再生
