SoundCloud filter (7.x-2.2) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: URL
ps: پته (URL)

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Color
ps: رنګ
