SoundCloud filter (7.x-2.2) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Insert
ug: قىستۇرۇش

en: URL
ug: ئادرېس

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Color
ug: رەڭ

en: Default width
ug: سۈكۈتتىكى كەڭلىكى
