SoundCloud filter (7.x-2.0) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Insert
de: Einfügen

en: Width
de: Breite

en: Height
de: Höhe

en: Color
de: Farbe

en: Default height
de: Standardhöhe

en: Default width
de: Standardbreite

en: Default autoplay setting
de: Autostart Standardeinstellung

en: Show comments
de: Kommentare anzeigen

en: Autoplay
de: Automatisch abspielen

en: Default color
de: Standardfarbe
