SoundCloud filter (7.x-2.0) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
es: Cancelar

en: Yes
es: Sí

en: Insert
es: Insertar

en: Width
es: Ancho

en: Height
es: Alto

en: Default height
es: Alto predefinido

en: Default width
es: Ancho predefinido

en: Default autoplay setting
es: Autoejecución predefinida

en: Show comments
es: Mostrar comentarios

en: Autoplay
es: Auto reproducir
