SoundCloud filter (7.x-2.1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
et: Tühista

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Insert
et: Sisesta

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Color
et: Värv

en: Autoplay
et: Automaatne esitamine
