SoundCloud filter (7.x-2.0) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: URL
hi: यूआरएल

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई

en: Color
hi: रंग

en: Show comments
hi: टिप्पणियां दिखाएं
