SoundCloud filter (7.x-2.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Color
hy: Գույն
