SoundCloud filter (7.x-2.2) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Color
ka: ფერი

en: Show comments
ka: კომენტარების ჩვენება
