SoundCloud filter (7.x-2.1) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Insert
lv: Ievietot

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Color
lv: Krāsa

en: Default height
lv: Noklusējuma augstums

en: Default width
lv: Noklusējuma platums

en: Autoplay
lv: Automātiskā atskaņošana
