SoundCloud filter (7.x-2.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Width
pt: Largura

en: Height
pt: Altura

en: Color
pt: Cor

en: Autoplay
pt: Início automático
