SoundCloud filter (7.x-2.0) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Insert
sk: Vložiť

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Color
sk: Farba

en: Default height
sk: Predvolená výška

en: Default width
sk: Predvolená šírka
