SoundCloud filter (7.x-2.0) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
tr: İptal

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Insert
tr: Ekle

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Color
tr: Renk

en: Default height
tr: Öntanımlı yükseklik

en: Default width
tr: Öntanımlı genişlik

en: Show comments
tr: Yorumları göster

en: Autoplay
tr: Otomatik oynatma
