SoundCloud filter (7.x-2.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: URL
ur: یو آر ایل

en: Color
ur: رنگ
