SoundCloud field (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Link
ca: Enllaç

en: Player
ca: Reproductor

en: Width
ca: Amplada

en: Show comments
ca: Mostra els comentaris

en: Autoplay
ca: Reproducció automàtica
