SoundCloud field (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Player
hu: Lejátszó

en: Width
hu: Szélesség

en: Show comments
hu: Hozzászólások mutatása

en: Autoplay
hu: Automatikus lejátszás
