SoundCloud field (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Link
uk: Посилання

en: Player
uk: Програвач

en: Width
uk: Ширина

en: Show comments
uk: Показати коментарі

en: Autoplay
uk: Автозапуск
