SoundCloud field (7.x-1.1) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Link
es: Enlace

en: Player
es: Reproductor

en: Width
es: Ancho

en: Show comments
es: Mostrar comentarios

en: Autoplay
es: Auto reproducir
