SoundCloud Field (7.x-1.8) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Link
fr: Lien

en: Width
fr: Largeur

en: Autoplay
fr: Lecture automatique

en: This field stores a SoundCloud track or set URL.
fr: Ce champ contient une piste SoundCloud ou un ensemble d'URL.

en: %url is not a valid SoundCloud URL.
fr: url% n'est pas une URL SoundCloud valide.

en: SoundCloud settings
fr: Paramètres SoundCloud

en: Height for tracks
fr: Hauteur des pistes

en: Player height for tracks. Default is @height.
fr: Hauteur du lecteur pour les pistes. La valeur par défaut est @height.

en: Show play count
fr: Afficher le compteur de lectures

en: Show artwork
fr: Afficher l'illustration

en: Player color
fr: Couleur du lecteur
