Soundslides (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: The file @name was uploaded
da: Filen @name blev uploadet

en: An error occurred and no file was uploaded.
da: Der opstod en fejl og der blev ikke uploadet en fil.

en: Choose a file
da: Vælg en fil

en: No file appears to have been selected.
da: Det ser ikke ud til at der er valgt nogen filer.

en: The file directory @dir does not exist or is not writable. Please contact an administrator.
da: Mappen @dir eksisterer ikke eller er ikke skrivbar. Kontakt venligst en administrator.
