Soundslides (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Submit
fi: Lähetä

en: File upload error.
fi: Tiedoston lähetysvirhe.

en: The file @name was uploaded
fi: Tiedosto @name ladattu

en: An error occurred and no file was uploaded.
fi: Tapahtui virhe, tiedostoa ei ladattu.

en: Choose a file
fi: Valitse tiedosto

en: No file appears to have been selected.
fi: Tiedostoa ei ole valittuna.

en: The file directory @dir does not exist or is not writable. Please contact an administrator.
fi: Tiedostokansiota @dir ei löydy tai se ei ole kirjoituskelpoinen. Ota yhteyttä sivuston ylläpitäjään.
