Soundslides (7.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Submit
fr: Soumettre

en: File upload error.
fr: Erreur de transfert de fichier.

en: The file @name was uploaded
fr: Le fichier @name a été transféré

en: An error occurred and no file was uploaded.
fr: Une erreur est survenue et aucun fichier n'a été transféré.

en: Choose a file
fr: Choisir un fichier

en: No file appears to have been selected.
fr: Aucun fichier n'a été sélectionné.

en: The file directory @dir does not exist or is not writable. Please contact an administrator.
fr: Le répertoire de fichiers @dir n'existe pas ou n'est pas accessible en écriture. Veuillez contacter un administrateur.
