Soundslides (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: The file @name was uploaded
lv: Fails @name tika augšupielādēts

en: An error occurred and no file was uploaded.
lv: Radās kļūda un faili netika augšupielādēti.

en: Choose a file
lv: Izvēlies datni

en: No file appears to have been selected.
lv: Nav atlasīts neviens fails.

en: The file directory @dir does not exist or is not writable. Please contact an administrator.
lv: Failu direktorija @dir neeksistē vai arī nav rakstīšanas tiesību. Kontaktējaties ar administratoru.
