Soundslides (7.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: The file @name was uploaded
nl: Het bestand @name is geüpload

en: An error occurred and no file was uploaded.
nl: Er is een fout opgetreden. Er is geen bestand geüpload.

en: Choose a file
nl: Een bestand kiezen

en: No file appears to have been selected.
nl: Er is geen bestand geselecteerd
