Soundslides (7.x-1.0-beta2) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Submit
it: Invia

en: The file @name was uploaded
it: Il file @name è stato caricato

en: An error occurred and no file was uploaded.
it: Si è verificato un errore, nessun file è stato caricato.

en: Choose a file
it: Scegli un file

en: No file appears to have been selected.
it: Apparentemente nessun file è stato selezionato.

en: The file directory @dir does not exist or is not writable. Please contact an administrator.
it: La cartella @dir non esiste o non consente le scritture. Contattare un amministratore.
