Soundslides (7.x-1.0-beta2) - en to no translation catalogue (5 entries)

en: Submit
no: Send

en: File upload error.
no: Feil ved filoverføring.

en: An error occurred and no file was uploaded.
no: En feil har oppstått og ingen filer ble lastet opp.

en: Choose a file
no: Velg en fil

en: No file appears to have been selected.
no: Ingen fil er valgt.
