Soundslides (7.x-1.0-beta2) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: File upload error.
uk: Помилка викладання файла.

en: The file @name was uploaded
uk: Файл @name був відвантажений

en: An error occurred and no file was uploaded.
uk: Сталася помилка і файл не був відвантажений.

en: Choose a file
uk: Виберіть файл

en: The file directory @dir does not exist or is not writable. Please contact an administrator.
uk: Каталог файлу @dir не існує або недоступний для запису. Зв'яжіться з адміністратором.
