Spaces (7.x-3.0-alpha1) - en to af translation catalogue (25 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Title
af: Titel

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Reset to defaults
af: Herstel na verstekwaardes

en: Groups
af: Groepe

en: Group
af: Groep

en: Type
af: Tipe

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Description
af: Beskrywing

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Edit
af: Wysig

en: Variable
af: Veranderlike

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: View
af: Wys

en: Block
af: Blok

en: Overridden
af: Oorheers

en: Normal
af: Normaal

en: Default front page
af: Verstek voorblad

en: Revert
af: Rol terug

en: Permission
af: Permissie
