Spaces (7.x-3.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (21 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Title
ast: Títulu

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Reset to defaults
ast: Valores predefiníos

en: Group
ast: Grupu

en: Type
ast: Triba

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Taxonomy
ast: Taxonomía

en: Edit
ast: Editar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Save
ast: Guardar

en: Default
ast: Predefiníu

en: View
ast: Vista

en: Block
ast: Bloque

en: Default front page
ast: Paxina d'etamu predefinida

en: Revert
ast: Desfacer
