Spaces (7.x-3.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (26 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Title
bg: Заглавие

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Reset to defaults
bg: Върни се към стойностите по подразбиране

en: Group
bg: Група

en: Type
bg: Тип

en: Cancel
bg: Отмени

en: Remove
bg: Премахни

en: Description
bg: Описание

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Taxonomy
bg: Таксономия

en: Edit
bg: Редактирай

en: Variable
bg: Променлив

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: View
bg: Прегледай

en: Block
bg: Блокирай

en: here
bg: Тук

en: Default front page
bg: Начална страница по подразбиране

en: Original
bg: Оригинал

en: Revert
bg: Връщане

en: Permission
bg: Разрешение

en: Dashboard
bg: Табло
