Spaces (7.x-3.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (37 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Reset to defaults
bo: སྔར་ཡོད་ལྟར་བསྐྱར་སྒྲིག་བྱེད་པ

en: Groups
bo: ཚོ།

en: Group
bo: ཁག

en: Type
bo: རིགས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Taxonomy
bo: རིགས་དབྱེ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Variable
bo: འགྱུར་ཚད།

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: True
bo: འགྲིག༼True༽

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Overridden
bo: བརྗེས་ཚར་བ

en: Normal
bo: སྤྱིར་བཏང

en: here
bo: འདིར།

en: Default front page
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་འདུན་ངོས

en: Original
bo: གདོད་མ།

en: Features
bo: ཁྱད་ནུས

en: Revert
bo: ཕྱིར་སློག

en: Privacy
bo: གསང་དོན།

en: Permission
bo: སྤྱོད་དབང

en: Context
bo: ནང་དོན་གོང་འོག

en: Dashboard
bo: ཆ་འཕྲིན་ངོས

en: Broken
bo: གཏོར་ཟིན་པ

en: Only allow numeric UIDs
bo: ཨང་གྲངས་ཀྱི་UIDs་ཁོ་ན་སྤྱོད་དགོས་པ

en: Only allow string usernames
bo: ཡི་གེ་ཡིན་པའི་སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང་ཁོ་ན་སྤྱོད་པ

en: Allow both numeric UIDs and string usernames
bo: ཨང་གྲངས་ཀྱི་UIDs དང་སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང་གང་རུང་སྤྱོད་ཆོག་པ
