Spaces (7.x-3.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (31 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Title
bs: Naslov

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Reset to defaults
bs: Resetuj na defaultno

en: Groups
bs: Grupe

en: Group
bs: Grupa

en: Type
bs: Tip

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Remove
bs: Ukloni

en: Description
bs: Opis

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Taxonomy
bs: Taksonomija

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Default page
bs: Predefinisana stranica

en: View
bs: Pregled

en: Block
bs: Blok

en: Overridden
bs: Prepisan

en: Normal
bs: Normalno

en: No groups found.
bs: Nema pronađenh grupa.

en: Revert
bs: Vratiti

en: Privacy
bs: Privatnost

en: Permission
bs: Dozvole

en: Broken
bs: Slomljen

en: Type of user argument to allow
bs: Tip dozvoljenog korisničkog argumenta

en: Only allow numeric UIDs
bs: Dozvoli samo numerički UID

en: Only allow string usernames
bs: Dozvoli samo korisnička imena u stringu

en: Allow both numeric UIDs and string usernames
bs: Dozvoli i numeričke UID i string korisnička imena
