Spaces (7.x-3.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (19 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Save configuration
dz: རིམ་སྒྲིག་དེ་ སྲུངས་བཞག་འབད།

en: Reset to defaults
dz: སྔོན་སྒྲིག་འདི་ཚུ་ སླར་སྒྲིག་འབད།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Taxonomy
dz: དབྱེ་བསལ་བྱ་རིམ་

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Variable
dz: འགྱུར་ཅན་

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: View
dz: སྟོན་

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།

en: Default front page
dz: སྔོན་སྒྲིག་མདོང་ཁའི་ཤོག་ལེབ།

en: Permission
dz: གནང་བ།
