Spaces (7.x-3.0-alpha1) - en to el translation catalogue (33 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Title
el: Τίτλος

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Reset to defaults
el: Επαναφορά στις προεπιλεγμένες ρυθμίσεις

en: Groups
el: Ομάδες

en: Group
el: Ομάδα

en: Type
el: Τύπος

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Description
el: Περιγραφή

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Taxonomy
el: Ταξινόμηση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Variable
el: Μεταβλητή

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: True
el: Αληθής

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: View
el: Προβολή

en: Block
el: Μπλοκ

en: Overridden
el: Έχει παρακαμφθεί

en: Normal
el: Κανονικό

en: here
el: εδώ

en: Default front page
el: Προεπιλεγμένη αρχική σελίδα

en: Original
el: Πρωτότυπο

en: Features
el: Χαρακτηριστικά

en: Revert
el: Επαναφορά

en: Privacy
el: Ιδιωτικότητα

en: Permission
el: Άδεια

en: Context
el: Πλαίσιο

en: Dashboard
el: Πίνακας εργαλείων
