Spaces (7.x-3.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (25 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Title
eo: Titolo

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Reset to defaults
eo: Restarigu la defaŭltojn

en: Groups
eo: Grupoj

en: Type
eo: Tipo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Remove
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Taxonomy
eo: Taksonomio

en: Edit
eo: Redaktu

en: Variable
eo: Variablo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Save
eo: Konservu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: View
eo: Vidu

en: Block
eo: Bloko

en: Default front page
eo: Defaŭlta ĉefpaĝo

en: Features
eo: Ecoj

en: Revert
eo: Malfari

en: Permission
eo: Permeso

en: Dashboard
eo: Instrumentejo
