Spaces (7.x-3.0-alpha1) - en to et translation catalogue (35 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Title
et: Pealkiri

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Reset to defaults
et: Taasta vaikeseaded

en: Groups
et: Grupid

en: Group
et: Grupp

en: Type
et: Liik

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Description
et: Kirjeldus

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Taxonomy
et: Klassifikatsioon

en: Edit
et: Muuda

en: Variable
et: Muutuja

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Save
et: Salvesta

en: True
et: Tõene

en: Default
et: Vaikimisi

en: View
et: Kuva

en: Block
et: Plokk

en: Overridden
et: Üle kirjutatud

en: Normal
et: Tavaline

en: here
et: siin

en: Default front page
et: Vaikimisi esileht

en: Original
et: Originaal

en: Features
et: Omadused

en: Revert
et: Lähtesta

en: Privacy
et: Privaatsus

en: Permission
et: Õigus

en: Context
et: Kontekst

en: Dashboard
et: Töölaud

en: Broken
et: Katkine

en: Only allow string usernames
et: Lubatud on ainult kasutajanimede sõned
