Spaces (7.x-3.0-alpha1) - en to fy translation catalogue (7 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Save configuration
fy: Ynstellings bewarje

en: Cancel
fy: Ofbrekke

en: Edit
fy: Bewurkje

en: Settings
fy: Ynstellings

en: Save
fy: Bewarje

en: View
fy: Besjen
