Spaces (7.x-3.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (35 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Title
gl: Título

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Reset to defaults
gl: Restaurar cos valores predeterminados

en: Groups
gl: Grupos

en: Group
gl: Grupo

en: Type
gl: Tipo

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Description
gl: Descrición

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Taxonomy
gl: Taxonomía

en: Edit
gl: Editar

en: Variable
gl: Variábel

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Save
gl: Gardar

en: True
gl: Verdadeiro

en: Default
gl: Predeterminado

en: View
gl: Ver

en: Block
gl: Bloque

en: Overridden
gl: Sobreescrito

en: here
gl: aquí

en: Default front page
gl: Páxina principal predeterminada

en: Original
gl: Orixinal

en: Features
gl: Funcionalidades

en: Feature
gl: Funcionalidade

en: Revert
gl: Volver

en: Permission
gl: Permiso

en: Context
gl: Contexto

en: Dashboard
gl: Panel de control

en: Broken
gl: Roto

en: Only users with the selected permission flag will be able to access this display. Note that users with "access all views" can see any view, regardless of other permissions.
gl: Só os usuarios ca marca de permiso seleccionada poderán acceder a esta presentación. Teña en conta cos usuarios con permiso para "acceder a todas as vistas" poderán ver cualquera vista sin importar outros permisos.

en: Other...
gl: Outro...
