Spaces (7.x-3.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (31 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Title
hr: Naziv

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Reset to defaults
hr: Povrat na zadane postavke

en: Groups
hr: Grupe

en: Group
hr: Grupa

en: Type
hr: Vrsta

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Remove
hr: Ukloni

en: Description
hr: Opis

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Taxonomy
hr: Taksonomija

en: Edit
hr: Uredi

en: Variable
hr: Promjenjiv

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Save
hr: Spremi

en: True
hr: Istina

en: Default
hr: Zadano

en: View
hr: Pregled

en: Block
hr: Blok

en: Overridden
hr: Premošteno

en: Normal
hr: Normalno

en: here
hr: ovdje

en: Default front page
hr: Zadana naslovnica

en: Features
hr: Značajke

en: Revert
hr: Vrati

en: Permission
hr: Dopuštenje

en: Context
hr: Kontekst

en: Dashboard
hr: Nadzorna ploča
