Spaces (7.x-3.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (29 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Title
jv: Judul

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Reset to defaults
jv: Balékaké marang asliné

en: Groups
jv: Kelompok

en: Group
jv: Grup

en: Type
jv: Tipe

en: Cancel
jv: Batal

en: Remove
jv: Buwang

en: Description
jv: Katrangan

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Taxonomy
jv: Taksonomi

en: Edit
jv: Sunting

en: Variable
jv: Variabel

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Save
jv: Simpen

en: True
jv: Bener

en: Default
jv: Gawan

en: View
jv: Tampilan

en: Block
jv: Blok

en: Overridden
jv: Ditumpuk

en: here
jv: nag kéné

en: Default front page
jv: Kācā utama gawan

en: Revert
jv: Baléknā

en: Permission
jv: Kawenangan

en: Context
jv: Konték

en: Dashboard
jv: Dasbor
