Spaces (7.x-3.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (20 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Title
ka: სათაური

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Reset to defaults
ka: ნაგულისხმევზე დაბრუნება

en: Groups
ka: ჯგუფები

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Type
ka: ტიპი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Variable
ka: ცვლადი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Block
ka: ბლოკი

en: Default front page
ka: მთავარი გვერდი

en: Revert
ka: დაბრუნება

en: Permission
ka: უფლება
