Spaces (7.x-3.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (22 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Title
kk: Атауы

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Reset to defaults
kk: Қалыпқа келтіру

en: Groups
kk: Группалар

en: Type
kk: Тип

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Taxonomy
kk: Таксономия

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Variable
kk: Мәң

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: View
kk: Қарау

en: Block
kk: Блок

en: Default front page
kk: Әдепкі бірінші парақ

en: Permission
kk: Құқық
