Spaces (7.x-3.0-alpha1) - en to km translation catalogue (26 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Reset to defaults
km: កំណត់​​ទៅ​លំនាំ​ដើម​ឡើង​វិញ

en: Group
km: ក្រុម

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Remove
km: យកចេញ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Taxonomy
km: ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Variable
km: អថេរ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: View
km: មើល

en: Block
km: ប្លុក

en: Overridden
km: បាន​បដិសេធ

en: Default front page
km: ទំព័រ​មុខ​លំនាំដើម

en: Revert
km: ត្រឡប់​ទៅ​ដើម

en: Permission
km: សិទ្ធិ

en: Context
km: បរិបទ

en: Dashboard
km: ផ្ទាំង​គ្រប់​គ្រង
