Spaces (7.x-3.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (27 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Title
ku: ناونیشان

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Reset to defaults
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری بنەڕەتی

en: Groups
ku: گروپەکان

en: Group
ku: گرووپ

en: Type
ku: جۆر

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Description
ku: دەربارە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Taxonomy
ku: پۆل

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Variable
ku: گۆڕاو

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: View
ku: پیشاندان

en: Block
ku: بلۆک

en: Overridden
ku: پشتگوێ خراوە

en: Default front page
ku: لاپەڕەی سەرەتای بنەڕەت

en: Revert
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری سەرەتایی

en: Permission
ku: مۆڵەت پێدان

en: Context
ku: شوێن لە ڕستەدا

en: Dashboard
ku: داشبۆرد
