Spaces (7.x-3.0-alpha1) - en to ky translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ky: Конфигурацияны сактоо

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: Disabled
ky: Өчүрүлгөн

en: Enabled
ky: Иштеп жатат

en: Save
ky: Сактоо
