Spaces (7.x-3.0-alpha1) - en to lo translation catalogue (6 entries)

en: Home
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: View
lo: ພາບລວມ

en: Dashboard
lo: ກະດານສະຫຼຸບຂໍ້ມູນ
