Spaces (7.x-3.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (35 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Reset to defaults
lv: Atjaunot noklusētās vērtības

en: Groups
lv: Grupas

en: Group
lv: Grupa

en: Type
lv: Veids

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Description
lv: Apraksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Taxonomy
lv: Taksonomija

en: Edit
lv: Labot

en: Variable
lv: Mainīgais

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Save
lv: Saglabāt

en: True
lv: Jā

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Default page
lv: Noklusētā lapa

en: View
lv: Skatīt

en: Block
lv: Bloks

en: Overridden
lv: Pārdefinēts

en: Normal
lv: Normāls

en: here
lv: šeit

en: Default front page
lv: Noklusējuma sākumlapa

en: Original
lv: Oriģināls

en: No groups found.
lv: Grupas nav atrastas.

en: Revert
lv: Atgriezt

en: Permission
lv: Atļauja

en: Context
lv: Konteksts

en: Dashboard
lv: Darbgalds

en: Broken
lv: Salauzts

en: Other...
lv: Cits...
